Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Sara Parowicz
Dodane 26 lutego 2024

Pracownik Produkcji Montażu->2 zmiany!

Lokalizacja

Łódź, Górna

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Zacznij Nowy Rok z Nową Pracą!Szukasz prostej pracy od zaraz? Chcesz zdobyć doświadczenie na produkcji/montażu? Zacznij pracę z Nami już dziś, a w przerwach zjedz pyszny obiad w niskich cenach!Lokalizacja zakładu: Łódź, Kurczaki Stanowisko: pracownik montażu Zaaplikuj do Nas już DZIŚ!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy oraz składki ZUS)
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas - od 4 550 zł brutto
  • pracę na 2 zmiany (z dyspozycyjnością do 3 zmian!)
  • bogaty pakiet benefitów (Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU, karta sportowa)

zadania

  • montaż ręczny elementów
  • podmontaż komponentów używanych podczas produkcji
  • praca z instrukcjami
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • zaangażowania i motywacji do nauki (szkolenia wewnętrzne)
  • zdolności manualnych
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 897089536