2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koszalin
Zespół Rekrutacyjny
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator Operatorka Linii Montażowej ,GEA, praca Koszalin, +premia!

Wynagrodzenie

32,50 - 40,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z rozwojem Fabryki Przyszłości- szukamy osoby, na stanowisko:

Operator Linii Montażowej / Operatorka Linii Montażowej

Twoje główne zadania, to:

  • Czynności montażowe polegające na składaniu produktów i komponentów, obsługa elektronarzędzi oraz automatów spawalniczych, produkcja wyrobów typu napęd;

  • Montaż wyrobów na podstawie standardowej instrukcji stanowiskowej;

  • Dokonywanie pomiarów oraz stanowiskowa kontrola jakości;

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji (karta pracy, karta braku);

  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi;

  • Znakowanie i izolowanie wadliwych produktów;

  • Praca 3-zmianowa;

Nasze oczekiwania:

  •  Wykształcenie zawodowe / średnie;

  •  Ogólna wiedza techniczną i zdolności manualne;

  • Doświadczenie w pracach związanych ze spawaniem;

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi;

  • Umiejętność czytania i przestrzegania pisemnych i ustnych instrukcji oraz pracy zgodnie ze standardami

  • Odpowiedzialność, sumienność, punktualność;

  • Umiejętność pracy w zespole.

·  Czeka na Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Stawka godzinowa w kwocie brutto, zależnie od kwalifikacji: Młodszy Operator Linii Montażowej-32,50 zł., Operator linii montażowej- 37,50 zł., Starszy Operator Linii Montażowej 40,50 zł.;

  • Premia miesięczna ( Na start: Młodszy OLM -342 zł., OLM - 456 zł., Starszy OLM- 570,00 zł.) im dłużej u nas pracujesz tym wyższy bonus miesięczny;

  • Specjalistyczne szkolenia;

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcji;

  • Świadczenia z ZFŚS;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Nagroda za polecenie kandydata do pracy;

  • Multisport;

  • Nagrody jubileuszowe.

Czy wiesz, że co drugi litr piwa prawdopodobnie przepłynął przez komponent wyprodukowany przez Grupę GEA ? Chcesz poznać więcej szczegółów ? Zaaplikuj !

Klauzula informacyjna – rekrutacja

Zgoda na przetwarzanie danych:

Aplikując o pracę w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie rekrutacyjne oświadcza Pan/Pani, że zapoznał/a się z poniższą Informacją Administratora Danych Osobowych oraz, że wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy) zawartych w CV i/lub w liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcieliby Państwo, abyśmy zachowali Państwa dokumenty aplikacyjne w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo następującej klauzuli.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na cele przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółki grupy GEA w Polsce.”

Informacja Administratora Danych Osobowych:

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, że:

1.    Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych są spółki grupy GEA Group AG w Polsce wymienione poniżej w pkt 5.

2.    Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest Pana/Pani zgoda.

3.    Przekazane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji, a jeśli wyrazili Państwo zgodę na przyszłe rekrutacje także w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji z Pana/Pana udziałem.

4.    Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a następnie zostaną usunięte. Natomiast jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą przetwarzane przez okres 1 roku od daty przesłania aplikacji. Po upływie tego terminu dane zostaną usunięte.

5.    Podane dane osobowe będą przekazywane wyłącznie tej spośród poniżej wymienionych spółek z grupy GEA i jej upoważnionym pracownikom, na rzecz której prowadzony jest dany proces rekrutacji i będącej potencjalnym pracodawcą tj.: GEA Process Engineering Sp. z o. o., GEA Westfalia Separator Polska Sp. z o. o., GEA Food Solutions Poland Sp. z o. o., GEA Farm Technologies Sp. z o. o., GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o., GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie umów zawartych przez spółki GEA w Polsce.

6.    Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

7.    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do uczestnictwa w procesie rekrutacji.

8.    Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

9.    W przypadku pytań lub żądania realizacji w/w praw mogą się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: koszalin(at)gea.com

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 668726736