Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Włodzimierzów
Dodane 24 listopada 2021

Pracownik produkcji firma BROOKLYN Włodzimierzów

  • 3 000 - 3 850 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Włodzimierzów, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Oferta pracy dotyczy aktualnie tylko mężczyzn.

Miejsce pracy: Firma produkcyjno- handlowa BROOKLYN we Włodzimierzowie.

Opis stanowiska (zakres pracy):

  • obsługa ploterów tnących i drukujących,
  • przyjmowanie i rozładunek dostaw materiałów,
  • pakowanie i kontrola jakości zamówień,

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • posiadasz minimum średnie techniczne wykształcenie i co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy,
  • masz wyobraźnię przestrzenną,
  • jesteś nastawiony na realizację celów i rozumiesz, że produkcja reklamowa związana jest czasem z pracą pod presją czasu,
  • łatwo się uczysz i jesteś dokładny,
  • jesteś komunikatywny, samodzielny i umiesz organizować sobie pracę,
  • umiesz pracować w zespole i łatwo nawiązujesz kontakty, można na Tobie polegać i angażujesz się w powierzone zadania,
  • jesteś osobą niepalącą;

Oferujemy Ci:

Zatrudnienie w stabilnej firmie istniejącej od 2002 roku.

Umowę o pracę.

Pracę w trybie dwuzmianowym (godziny pracy 8.00-16:00 lub 14:00-22:00 w poniedziałek- piątek)

Rzetelne wprowadzenie w szczegóły pracy na oferowanym stanowisku, wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu.

Szkolenie trwające 1 miesiąc (umowa na okres próbny) z wynagrodzeniem 2800 brutto. Wynagrodzenie po okresie próbnym: 3000zł brutto z możliwością otrzymania premii uznaniowej do 850zł brutto.

Korzystne ubezpieczenie grupowe po umowie okres próbny (jako dodatek do wymienionego wynagrodzenia).

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą wyślij CV w odpowiedzi na to ogłoszenie. W CV umieść klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ID: 641020561

Aleksandra

Na OLX od sierpień 2011

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?