1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Brzezinka

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 16 marca 2021

pracownik produkcji- elementy hydrauliczne- strefa Gliwice- od zaraz

  • 2 800 - 3 400 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gliwice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujesz pracy? Możesz ją podjąć od zaraz? Posiadasz co najmniej sześciomiesięczne doświadczenie w pracy na produkcji i potrafisz obsługiwać elektronarzędzia? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie! Wznawiamy rekrutację- produkcja elementów hydraulicznych i instalacyjnych! Miejsce pracy znajduje się w Zabrzu-Grzybowicach- wyślij CV i poczekaj na kontakt z naszej strony!

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • sprawny proces rekrutacji telefonicznej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • stawkę miesięczną w wysokości 2800zł brutto + premię miesięczną w wysokości 600zł
  • pracę w systemie trzyzmianowym na terenie Grzybowic

zadania

  • proste prace manualne i produkcyjne
  • produkcja elementów hydraulicznych- kolanka, mufy, trójniki, syfony etc
  • współpraca z pozostałymi działami
  • kompletacja zestawów
  • utrzymywanie czystości na stanowiskach pracy

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • posiadania co najmniej sześciomiesięcznego doświadczenia w pracy na produkcji
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi (wiertarki, szlifierki etc)

Prześlij CV i poczekaj na telefon z naszej strony!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 659893205Zgłoś