Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
Dodane 14 października 2021

Pracownik produkcji, drukarz Ruda Śląska

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Ruda Śląska, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Praca zmianowa

Opis

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy.

W chwili obecnej, dla naszego klienta (branża reklamowa) w Rudzie Śląskiej poszukujemy: pracowników produkcji (sitodruk)

Lokalizacja: Ruda Śląska Ul. Szyb Walenty

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej
  • umowę o pracę tymczasową (płatne l4, urlopy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze od 3300 zł brutto + system premiowy do 600 zł brutto miesięcznie
  • pracę od poniedziałku do piątku (nadgodziny w weekend płatne 100%)
  • możliwość nabycia doświadczenia (zapewniamy przeszkolenie od podstaw oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje),
  • możliwość zatrudnienia na etat bezpośrednio u pracodawcy po przepracowaniu min 3 miesięcy
  • pozytywną, miła atmosferą pracy
  • bezpłatny transport pracowników m.in z Katowic (rondo na Tysiącleciu), Chorzowa (ul. Chorzowska, okolice rynku oraz hala sportowa DTŚ), Świętochłowic (ul. Polna DTŚ), Rudy Śląskiej (Chebzie, okolice McDonalds oraz magazynów Biedronki a także nowe przystanki takie jak: Kochłowice szkoła/kościół, Halemba Aquadrom, Wirek Kościół Ewangelicki, Czarny Las stacja paliw, Zamet 1)

Oczekujemy:

  • DYSPOZYCYJNOŚCI do pracy w systemie III zmianowym (6-14,14-22,22-6)
  • w razie dużego natężenia pracy, gotowości do pracy w nadgodzinach oraz w weekendy (dodatkowo płatne)
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • spostrzegawczości, umiejętności podstawowego liczenia oraz rozróżniania kolorów
  • dobrego wzroku
  • gotowość do pracy w kontakcie z farbami i innymi materiałami chemicznymi (jest to praca w drukarni)

Zadania:

  • praca przy maszynie drukarskiej (po przeszkoleniu)
  • tworzenie nadruków na gadżety reklamowe
  • wstępna kontrola jakości

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy! Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego! Będziemy kontaktować się telefonicznie!

ID: 699944378
User avatar

Joanna

Na OLX od kwiecień 2017
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?