Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 10 sierpnia 2022

Pracownik produkcji - Czyszczenie maszyn - Praca w Holandii

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Rekrutacja online

Opis

Chcesz wyjechać do pracy w Holandii i odzyskać za to pieniądze? Jeśli tak to właśnie teraz mamy dla Ciebie oferty ze zwrotem kosztów transportu! Wykorzystaj swoją szansę już teraz! Nie czekaj i zarób z nami na swoje marzenia!

Kierowco! Mamy dla Ciebie DODATEK!

Masz czynne prawo jazdy kat. B? Chcesz dodatkowo zarobić? Mamy dla Ciebie ciekawy dodatek, którego nie możesz przegapić! Sprawdź to już teraz bo miejsca są ograniczone! Zapytaj konsultantów o szczegóły jeszcze dziś!

Praca fizyczna to coś co lubisz? Jesteś zmotywowany i chętny do pracy w Holandii? W takim razie firma Coroos Kapelle szuka właśnie Ciebie! Nie czekaj! Podejmij pracę z Timing już dziś i niech to będzie inwestycja w lepsze jutro! Stabilna praca czeka na Ciebie!

TWOJE OBOWIĄZKI

  • będziesz odpowiedzialny za czyszczenie maszyn i obszaru produkcyjnego za pomocą natrysku wysokociśnieniowego i natrysku pianowego,
  • będziesz usuwać resztki warzyw i osuszać linię produkcyjną.

NASZE OCZEKIWANIA

  • wystarczy byś znał język angielski na poziomie komunikacyjnym.
  • wystarczy byś posiadał motywację do pracy,
  • wystarczy byś był gotowy do pracy fizycznej,
  • wystarczy byś posiadał prawo jazdy.

CO CI ZAPEWNIAMY

  • stawkę dzienną 11 euro/brutto + dodatki (130% na zmianie nocnej, 150% za pracę w soboty oraz 200% za pracę w niedziele),
  • pracę głównie na zmianach nocnych oraz w weekendy,
  • organizację wyjazdu,
  • zakwaterowanie,
  • darmowy dojazd do pracy,
  • stabilne i legalne zatrudnienie,
  • pracę na dłuższy okres czasu,
  • możliwość rozwoju w firmie,
  • opiekę koordynatorów,
  • dla osób mieszkających prywatnie częściowy zwrot kosztów dojazdów do pracy.

Zadzwoń do nas lub aplikuj już teraz!

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 758412288