1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg
Dodane April 07, 2021

pracownik produkcji - bezpośrednio w Toyota

  • 4 280 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Brzeg, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteś fanem motoryzacji? Interesują Cię nowe technologie? Cenisz dobrą atmosferę i stabilizację? Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji do Toyota Motor Manufacturing Poland w miejscowości Łęg, koło Jelcza-Laskowic, na obszarze obróbki, montażu, odlewni, logistyki oraz jakości.

oferujemy

  • możesz liczyć na stabilne zatrudnienie w Toyota
  • wynagrodzenie od 3920 do 4280 zł brutto plus premia za frekwencję 200 zł brutto oraz za jakość i bezpieczeństwo 160 zł brutto
  • otrzymasz potrzebne wsparcie (szkolenie, pomoc wykwalifikowanych pracowników)
  • oferujemy bogaty pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowane posiłki, transport do pracy)

zadania

  • praca na nowoczesnej linii produkcyjnej przy montażu silników
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • praca zgodnie ze standardami i normami czasowymi

oczekujemy

  • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • minimum zawodowego wykształcenia
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 666736276Zgłoś