1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane November 19, 2020

Pracownik produkcji- Anglia- ostatni wyjazd przed BREXITEM- 28.12.2020

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gdańsk, Pomorskie

  • Kraj: Wielka Brytania

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Polski oddział firmy Mach Recruitment (Leeds UK), Mach Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu (pod numerem KRS000072514) poszukuje dla swojego Klienta pracowników produkcyjnych. Firma zajmuje się tworzeniem blatów kuchennych z kwarcu.

Miejsce pracy: Barton upon Humber (Anglia)

OSTATNI WYJAZD PRZED BREXITEM 28.12.2020 r. !

O Wren Kitchens...

Wren Kitchens jest największym sprzedawcą detalicznym kuchni w Wielkiej Brytanii. To prywatna, rodzinna firma, która zapewnia obsługę na światowym poziomie.

Wren Kitchens to jedna z największych tego typu fabryk w Wielkiej Brytanii.

W 2019 roku Wren został z dumą uznany za najlepiej oceniane miejsce pracy detalicznej w UK, a Sunday Times umieścił firmę na 12. pozycji największej prywatnej firmy w Wielkiej Brytanii.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

  • wyjazd jeszcze przed BREXITEM bez skomplikowanych formalności- o status rezydenta można aplikować przez internet: https://www.gov.uk/settled-status-eu-citizens-families/applying-for-settled-status
  • do wyjazdu potrzebny tylko DOWÓD OSOBISTY
  • zakwaterowanie + opłacenie pokoju oraz wyżywienia przez okres kwarantanny (pokoje 1-osobowe)
  • zorganizowany przejazd do UK z każdego miejsca w Polsce do zakwaterowaniu w Anglii
  • nie wymagamy znajomości języka angielskiego
  • pomoc polskich koordynatorów naszej firmy na każdym etapie wyjazdu praca na różnych stanowiskach, na których oferujemy pełne wdrożenie i przeszkolenie
  • rekrutacja online.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POD NUMEREM 513069069

Oferujemy:

  • Gwarantowany, bezpośredni kontrakt z Wren Kitchens po 12 tygodniach,
  • Stawkę £9/h-9,50/h brutto,
  • indywidualną stawkę dla osób z doświadczeniem na stanowisku operatora maszyn CNC,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:30 oraz 15:30-00:00 lub 12 godzinne zmiany weekendowe (piątek-niedziela -płatne za 40h) w zależności od aktualnego zapotrzebowania,
  • Możliwość pracy powyżej 40h tygodniowo, również w soboty i niedziele,
  • Dużą ilość nadgodzin (płatnych +50%), zwłaszcza w okresie sierpień-grudzień
  • Organizację zakwaterowania w bardzo dobrym standardzie w cenie: £85/ tydzień pokój jednoosobowy,
  • płatność za 1 tydzień z góry,
  • depozyt £100 (płatny w ciągu 4 tygodni),
  • Przejazd z miejsca zakwaterowania (Hull) do pracy (Barton) - koszt karty tygodniowej £27
  • Buty ochronne oraz kamizelkę,
  • Pełne przeszkolenie na stanowisku pracy,
  • Możliwość korzystania z rozbudowanej oferty kantyny,
  • zorganizowany transport busem z miejsca zamieszkania do UK w cenie 500 zł od osoby- zwrot kosztów w 2 ratach I - po 6 tygodniach pracy II - po 12 tygodniach pracy ,
  • można dostać się do UK we własnym zakresie (również zwrot kosztów przejazdu-500 zł),

PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACE WYKOŃCZENIOWE

Oferujemy pełne przeszkolenie!

Zadania:

  • Przeprowadzanie wizualnej oraz jakościowej kontroli produktów,
  • Identyfikacja uszkodzonego materiału,
  • Składanie mebli,
  • Przestrzeganie zasad i procedur BHP panujących na magazynie,
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Oferujemy pełne przeszkolenie.

Osoby z doświadczeniem na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych mają wyższą, indywidualnie ustalaną stawkę.

Zadania:

  • Cięcie kwarcowych powierzchni,
  • Polerowanie krawędzi kwarcowych do odpowiednich wymiarów,
  • Praca z rysunkami technicznymi i szablonami,
  • Czyszczenie i konserwacja maszyn oraz narzędzi,
  • Ustawianie i obsługa maszyn,
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy oraz procedur konserwacji sprzętu,
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Oczekujemy:

  • Dużej dokładności,
  • Punktualności oraz dyspozycyjności,
  • znajomość angielskiego nie jest wymagana
  • dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres.

Zapraszamy do składanie aplikacji oraz prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mach Polska sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu ul. Kościuszki 41 , moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Mach Polska sp. z o.o. jest administratorem podanych przeze mnie danych osobowych oraz, że będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w rekrutacji i że, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

ID: 641720406Zgłoś

Joanna

Ostatnio online dziś o 7:47 AM

xxx xxx xxx