1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Piekary Śląskie

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 23 kwietnia 2021

Pracownik produkcji

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Piekary Śląskie, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma zajmująca się produkcją reklamy zatrudni pracowników do oddziału w Piekarach Śląskich

Stanowisko: Pracownik produkcji i montażu

Praca polega na wykonywaniu i montażu reklam ( szyldy, pylony, kasetony, litery blokowe, tablice reklamowe) Realizacja zamówień wg stałych opracowanych schematów działania. Osoby osoby bez doświadczenia przy własnym zaangażowaniu i chęci uczenia się szybko mogą zdobyć doświadczenie.

Zakres obowiązków:

  • produkcja szyldów, liter blokowych, kasetonów, pylonów - praca manualna
  • pakowanie i dostawa wyrobów finalnych

Wymagania

  • obsługa elektronarzędzi: wkrętarka, lutownice, sds,
  • wysokie zaangażowanie w powierzone zadania
  • samodzielność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • dokładność i precyzja

Oferujemy

  • praca w prężnie rozwijającej się branży
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku
  • istnieje możliwość nadgodzin i premiowanych weekendów

Katarzyna

Na OLX od marzec 2021

xxx xxx xxx

ID: 670327570Zgłoś