1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Lidzbark

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 08 marca 2021

pracownik produkcji

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Lidzbark, Warmińsko-mazurskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Lekka praca, wynagrodzenie na czas, przyjazna atmosfera :)

Aplikuj na stanowisko pracownik produkcyjny i dołącz do naszego zespołu.

Oferujemy darmowy dojazd na terenie Działdowa.

Miejsce pracy: Działdowo

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę 3-zmianową, w systemie 4-brygadowym
  • wynagrodzenie podstawowe + premię,
  • możliwość awansu i zatrudnienia bezpośrednio u klienta,
  • pakiet benefitów Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%).
  • bezpłatny transport na terenie Działdowa.

zadania

  • proste prace przy maszynach (wykładanie oraz układanie produktu),
  • mierzenie i ważenie artykułów.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • zręczności manualnej,
  • dobrego wzroku i spostrzegawczości.

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj! Aplikuj już teraz bądź wyślij SMS o treści "Praca".

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 658283981Zgłoś