1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kaźmierz

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane November 21, 2020

pracownik produkcji

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kaźmierz, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Szukasz zatrudnienia z umową o pracę i możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym? Masz doświadczenie lub chcesz je zdobyć? Prześlij CV- prowadzimy rekrutację na stanowisko: pracownik produkcji do firmy branży spożywczej.

oferujemy

  • gwarancję legalnej pracy w oparciu o umowę o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu
  • opiekę konsultanta na miejscu 5 dni w tygodniu, 8h dziennie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • pakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa OK System, opieka zdrowotna, do 50% zniżki na zakupy, do restauracji, kin itp.) oraz ubezpieczenie na życie

zadania

  • praca przy linii produkcyjnej,
  • pakowanie produktów do kartonów
  • prace pomocnicze i porządkowe na dziale, zlecone przez przełożonego

oczekujemy

  • książeczka sanepidu
  • dyspozycyjność
  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątku
  • motywacja do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 637880303Zgłoś