1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Konstantynów Łódzki
Dodane 15 kwietnia 2021

Pracownik produkcji

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Konstantynów Łódzki, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • proste prace pomocnicze przy produkcji,
  • montaż urządzeń technicznych przy stole montażowym,
  • pakowanie,
  •  prace porządkowe.

Wymagania:

  • chęć do pracy,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • praca od pn - pt w godz: 6-14,
  • stawkę godzinową  18,30 zł  brutto,
  • miejsce pracy: Konstantynów Łódzki (dojazd z Łodzi: autobus: 43A, 43B, 69, G1)- 5 min pieszo od  przystanku ŁSSE Nowy Józefów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102

ID: 634157476Zgłoś