2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zabrze
Dodane 29 maja 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Praca na dziale produkcji

  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem i planem produkcji

  • Obsługa maszyn i urządzeń pomocniczych wykorzystywanych w procesie produkcyjnym (piły, prasy, zgrzewarki HDPE)

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • Predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej i obsługi różnego rodzaju maszyn i urządzeń

  • Znajomość i przestrzeganie standardów BHP

  • Odpowiedzialność

  • Rzetelność

  • Sumienność

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokonywania pomiarów

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej przetwarzającej materiał HDPE będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę

  • Premia miesięczna oraz kwartalna

  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie dofinansowane przez Pracodawcę

  • Dopłata do posiłków oraz wypoczynku

  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej branży

  • Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie produkcyjnej, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet Sportowy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych

  • Spotkania integracyjne

  • Parking dla pracowników

  • Dofinansowanie wypoczynku

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 920133033