1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane March 30, 2021

Pracownik produkcji -> 22 zł brutto/h -> masz sanepid = praca od zaraz

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Masz doświadczenie w pracy na produkcji?

Chciałbyś zdobyć doświadczenie w branży produkcji medycznej?

Mam dla Ciebie pracę na już z atrakcyjną stawką i dojazdem pracowniczym.

Sprawdź, czy to oferta dla Ciebie...

Lokalizacja: ul. Targowa, boczna ul Kwiatkowskiego, Wrocław - Oporów

Dojazd pracowniczy z: Placu Grunwaldzkiego, Dworca Autobusowego i FATu

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniej współpracy
  • stawkę 22 zł brutto/h + 2 zł do każdej godziny nocnej
  • premię kwartalną zależną od frekwencji i produktywności
  • pracę w systemie 4x10 w godzinach 6-16 i 16-02
  • pakiet benefitów: kartę sportową i opiekę medyczną
  • rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz - bez zbędnych etapów rekrutacji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu na stanowisko technika

zadania

  • obsługa maszyn do produkcji maseczek medycznych
  • wykonywanie zadań zleconych przez operatorów maszyn

oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia - warunek konieczny
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • zachowania wysokiej higieny - praca odbywa się w warunkach clean room, w którym, ze względu na specyfikę asortymentu, utrzymywana jest wysoka sterylność

Zainteresowała Cię oferta pracy - aplikuj przesyłając swoje CV!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 663104569Zgłoś