1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane November 27, 2020

Pracownik produkcji->2 zmiany->Panie i Panowie->3364 zł na start!

  • 3 364 - 4 813 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dofinansowany i smaczny obiad, liczne szkolenia, konkursy pracownicze, stały wzrost wynagrodzenia, a przede wszystkim praca na dłużej!

Brzmi interesująco?

Aplikuj już dziś lub wyślij sms o treści "PRACA" na numer 725 305 705!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (3364 zł na start),
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne, a co za tym idzie wzrost wynagrodzenia,
  • możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do kina, teatru),
  • zatrudnienie od zaraz.

zadania

  • montaż elementów na podstawie instrukcji.

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • obsługi komputera przynajmniej w stopniu podstawowym
  • gotowości do pracy zmianowej

Zainteresowany ofertą?

Aplikuj na to ogłoszenie lub wyślij sms o treści "PRACA" na numer 725 305 705 oddzwonimy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 641973447Zgłoś