1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Mikołów
  7. Obsługa produkcji - Nowy Świat
Dodane April 07, 2021

pracownik/pracownica produkcji

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Mikołów, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji - nie czekaj aplikuj! Dla naszego klienta z branży meblarskiej poszukujemy osób na stanowisko związane z obsługą produkcji.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (w pełni odprowadzone składki ZUS)
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta po okresie 3 miesięcy
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazne środowisko pracy
  • nowoczesny park maszynowy
  • pakiet Randstad Plus (dofinansowana karta sportowa i opieka medyczna, pakiet zniżek na zakupy online)

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • obsługa pistoletu lakierniczego
  • realizowanie zleceń zawartych w kartach technologicznych i jakościowych
  • pilnowanie realizacji planu produkcyjnego
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i o powierzone narzędzia pracy

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym
  • doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • dokładności
  • sumienności
  • zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 664946818Zgłoś