1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Góra Kalwaria
Dodane January 13, 2021

Pracownik Porządkowy - Góra Kalwaria

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Góra Kalwaria, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Pulire jest spółką należącą do Pulire Group, zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie usług porządkowych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, w sklepach, biurach oraz na halach magazynowych.

Poszukujemy osób na stanowisko Pracownik Serwisu Sprzątającego na terenie marketu w miejscowości Góra Kalwaria, ul. Pijarska 123.

Zakres obowiązków:

  • porządkowanie terenu zewnętrznego, hali magazynowej - do ustalenia podczas spotkania.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat (soboty również) - do uzgodnienia,
  • pracę zmianową od 8:00-14:00/15:00-21:00,
  • wynagrodzenie 15zł netto/h,
  • odzież pracowniczą.

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy,
  • książeczka sanepidowska bądź chęć do jej wyrobienia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pośrednictwem portalu lub pod numerem 601930201

Informujemy, że Administratorem danych jest Pulire Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ks. W. Siwka 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

ID: 651653320Zgłoś

Pulire Sp. z.o.o

Ostatnio online dziś o 9:21 AM

xxx xxx xxx