1. Strona główna
  2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Ziemięcice
Dodane 14 kwietnia 2021

Pracownik obsługi ogrodu

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Ziemięcice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zakres obowiązków: doglądanie ogrodu przez sezon sadzenie i przesadzanie roślin prace pielęgnacyjne (wertykulacja trawników, plewienie, cięcie, nawożenie roślin itp.) Wymagania: smykałka do roślin zainteresowanie tematyką ogrodową zmysł "złotej rączki"

Oferujemy: pracę od zaraz praca w godzinach do ustalania między Pracodawcą a Pracownikiem miłą atmosferę

Na dokumentach aplikacyjnych proszę wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych, do celów rekrutacji prowadzonych przez Wc Serwis sp. z o.o. Sp. komandytowa*

ID: 669862693Zgłoś
User avatar

Barbara

xxx xxx xxx