1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gryfino
Dodane 29 lipca 2021

Specjalista ds. zaopatrzenia

  • 4 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gryfino, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Firma SKRAW-MET jest postrzegana jako czołowy producent siłowników hydraulicznych, mających zastosowanie w maszynach budowlanych, drogowych, leśnych, górnictwa, a także w całym asortymencie wszelkiego rodzaju podnośników, dźwigów, wózkach widłowych, maszynach komunalnych i rolniczych.

W tej chwili poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w zakresie zaopatrzenia od strony kosztowej i procesowej
  • współpraca z dostawcami polskimi i międzynarodowymi (koordynacja dostaw do zakładu produkcyjnego), oraz rozszerzanie portfolio kontrahentów
  • nadzorowanie terminowości dostawy oraz właściwego poziomu zapasów
  • nadzór nad zapewnieniem odpowiednich stanów magazynowych
  • nadzorowanie jednostkowych kosztów zakupu
  • udział w pracach dot. planowania/harmonogramowania produkcji wraz z działem operacyjnym w zakresie pełnionych obowiązków

Nasze wymagania:

  • wykształcenie o profilu zakupowym, logistycznym
  • znajomość technik i narzędzi negocjacyjnych – umowy, kontrakty
  • zarządzanie pełnym łańcuchem dostaw wraz z planowaniem zakupów
  • komunikatywność i nastawienie na budowanie pozytywnej atmosfery i pracy zespołowej, aby osiągnąć zamierzone rezultaty
  • doświadczenie w audytowaniu dostawców
  • znajomość systemów zarządzania jakością ISO
  • znajomość systemu ERP/MRP
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – długoterminowa umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatek funkcyjny
  • system premiowy
  • narzędzia pracy
  • pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ID: 689594427

Magdalena

Na OLX od czerwiec 2021

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?