Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 15 maja 2022

Pozbruk - Pracownik obsługi linii produkcyjnej kostki brukowej

  • 4 800 - 8 300 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, najnowsze technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. aktualnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

 Pracownik obsługi linii produkcyjnej kostki brukowej

 Miejsce pracy: Sobota ul. Poznańska 43

Opis stanowiska

 • codzienna obsługa maszyn produkcyjnych,

• dbanie o ciągłość produkcji,

• praca przy prefabrykacji,

 • obróbka wyrobów betonowych,

 • praca zmianowa,

• miejsce pracy w lokalizacji:

- Sobota; ul. Poznańska 43

Wymagania

Wykształcenie minimum zawodowe elektryczne lub mechaniczne

• chęć pracy przy prefabrykacji betonu,

• odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,

• dyspozycyjność,

• chęć do nauki i rozwoju,

• umiejętność współpracy w grupie,

Mile widziane (opcjonalnie):

 o wiedza techniczna z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych,

 o doświadczenie w obsłudze urządzeń produkcyjnych, szlifierki kątowej,

 o uprawnienia SEP (do 1 KV),

 o uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Ofertujemy

odpowiednie wdrożenie i przyuczenie pod wymogi stanowiska,

umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

pracę przy linii produkcyjnej prefabrykacji betonu,

pracę w środowisku najnowszych technologii,

wynagrodzenie zależne od zaangażowania i osiąganych wyników

ubezpieczenie na życie

ID: 664730074
User avatar

Pozbruk z o.o. sp j

Member Since marzec 2014
Ostatnio online w dniu 13 maja 2022
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?