Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Psie Pole
Dodane 13 października 2021

Pracownik obsługi klienta z prawem jazdy kat. B

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Praca zmianowa

  • Elastyczny czas pracy

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

Opis

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik obsługi klienta

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Bierutowska (restauracja pracownicza)

Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w zakresie godzin 6.00-16.00 (po 8h dziennie)

Opis stanowiska:

• obsługa klientów, wydawanie posiłków,

• rejestracja płatności na kasie fiskalnej,

• prace pomocnicze na kuchni (przygotowywanie kanapek, deserów etc.)

• dbanie o jakość i estetykę serwowanych potraw.

Wymagania:

prawo jazdy kat. B

• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej.

Co oferujemy:

• stabilne zatrudnienie nawet w dobie covid-19

• zatrudnienie w międzynarodowej firmie - na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia

• szkolenia wprowadzające

• bezpłatne posiłki pracownicze

• pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kart sportowych, grupowe ubezpieczenie na życie

• przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 705536753