Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Sosnowiec
Dodane 25 października 2021

Pracownik obsługi klienta / pracownik kuchni z prawem jazdy kat. B

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Sosnowiec, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

  • Praca zmianowa

Opis

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy w restauracji pracowniczej na stanowisko:

PRACOWNIK KUCHNI / PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA z prawem jazdy kat. B

na niepełny etat (1/2 lub 3/4 etatu

Miejsce pracy: Sosnowiec, ul. Inwestycyjna (restauracja pracownicza)

Praca od poniedziałku do niedzieli na dwie zmiany: 6.00-14.00 / 18.00-2.00 (niepełny etat, możliwa praca głównie w weekendy)

Opis stanowiska:

• Prace pomocnicze na kuchni

• Rejestrowanie płatności na kasie

• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania:

• Prawo jazdy kat. B,

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• Elastyczne godziny pracy.

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie.

• System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami

• Szkolenia wewnętrzne.

• Przyjazną atmosferę pracy.

• Bezpłatne posiłki pracownicze.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 708654006