Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Prądnik Czerwony
Dodane 11 października 2021

Pracownik obsługi klienta

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Kraków, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm usługowych na świecie. Swoim klientom świadczymy szeroki usług wspierających m.in. zapewniamy serwisy sprzątające, kuchenkowe, obsługę cateringów. Aktualnie szukamy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Kraków ul. Lublańska 34b, praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli

OPIS STANOWISKA

• dbanie o wygląd oraz jakość wydawanych dań

• znajomość oferty

• dbanie o czystość i wizerunek sali konsumenckiej oraz zaplecza

• uzupełnianie towarów handlowych do wydania oraz potraw na sali konsumenckiej

• przygotowanie stanowiska pracy

• sporządzanie zamówień na towary handlowe i odbiór dostaw towarów handlowych

• zabezpieczenie produktów oraz towarów handlowych przed zanieczyszczeniem lub zniszczeniem

WYMAGANIA

• umiejętności komunikacyjne

• miła aparycja

• umiejętność profesjonalnej obsługi klienta

• nastawienie na satysfakcję klienta

• samodzielność w działaniu, zaangażowanie

• elastyczność i dobra organizacja pracy

• umiejętność pracy w zespole

• pozytywna postawa

• umiejętności słuchania i wykonywania poleceń.

• umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach (np. skargi klientów)\

• znajomość podstaw języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

• możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

• darmowe posiłki pracownicze

• przyjazną atmosferę pracy

• możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po okresie wdrożenia

• atrakcyjne wynagrodzenie

• pracowniczy program emerytalny na preferencyjnych warunkach

• profesjonalne szkolenia

• elastyczne godziny pracy

• udział w wydarzeniach i ciekawych projektach

• ocenę pracy opartą na jasno określonych kryteriach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 708650286