2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Wielkopolskie
  6. Kontrola jakości - Żabno
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik na stanowisko team leader /brygadzista - Transpak Żabno

Lokalizacja

Żabno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Team leader/ brygadzista

Firma Transpak działająca na rynku od 1987 roku jest jedną z przodujących firm w Polsce zajmującą się konfekcjonowaniem, pakowaniem produktów w sektorze spożywczym i  kosmetycznym. Zakład mieszczący się w Żabnie koło Poznania obecnie, w związku z rozwojem poszukuje na stanowisko: Team leader/ brygadzista.

Twój zakres obowiązków:

Nadzór nad prawidłowością prowadzonych procesów

Wyznaczanie zadań podległym pracownikom i stała kontrola realizacji prac

Wypełnianie bieżących raportów z prac

Wsparcie poszczególnych działów produkcji w ustaleniu i podejmowaniu działań korygujących

Inicjowanie usprawnień oraz dążenie do poprawy jakości i wydajności pracy w podległych obszarach

Dbanie o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na podległych oddziałach

Nasze wymagania:

Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Preferowane wykształcenie m.in. średnie

Odpowiedzialność, spostrzegawczość, samodzielność oraz umiejętność budowania relacji z pracownikami

Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana

Naszym Pracownikom oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie początkowe 5000 PLN brutto+ premia uznaniowa. W zależności od nabytego doświadczenia i zaangażowania możliwość podwyższenia wynagrodzenia.

Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

Wymianę wiedzy i doświadczeń z pracownikami z innych oddziałów naszej firmy

Możliwość uczestniczenia w imprezach integracyjnych

Osoby zainteresowane proszę o załączenie swojego CV.

Potrzebujesz więcej informacji – zapraszamy do kontaktu 502 158 222

Tel. 50*******22

Prosimy o dołączenie klauzuli w CV ;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych

Lokalizacja

Żabno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Żabno
ID: 809164635