2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Baniocha
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik na produkcję, produkcja, obsługa maszyn

Lokalizacja

Baniocha

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma OFITEX obecna jest na rynku od 22 lat. Jesteśmy czołowym producentem profili budowlanych i wykończeniowych z PCV w kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze:

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Baniocha (pow. piaseczyński)

Obowiązki:

-Obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych,

-Pakowanie produktów zgodnie z wytycznymi,

-Oklejanie etykietami produktów oraz kartonów zbiorczych,

-Kontrola jakości produktów oraz opakowań,

-Kontrola ilościowa

-Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi

-Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania:

-praca w systemie 3 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)

-Punktualność

-Dobra organizacja pracy własnej

-Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

-Dyspozycyjność

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie na stałe po okresie próbnym w stabilnej i rozwijającej się firmie

-Realne możliwości na rozwój i awans

-Pracę od zaraz

-Wynagrodzenie zawsze na czas

Lokalizacja

Baniocha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Baniocha
ID: 667153563