Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Chełmża
Dodane 20 września 2021

Pracownik montażu - praca na produkcji na 1 zmianę

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Chełmża, Kujawsko-pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Jeśli jesteś osobą dokładną, dyspozycyjną, gotową do podjęcia pracy w Ostaszewie Toruńskim i poszukujesz ciekawej pracy na 1 zmianę - ta oferta jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

montaż elementów - zgodnie z wytycznymi;

praca z wkrętarką/wiertarką;

Oferujemy:

pracę 1 zmianową (6-14) od poniedziałku do piątku;

umowę o pracę tymczasową;

możliwość długofalowej współpracy;

wynagrodzenie 3200 brutto wypłacane zawsze na czas;

możliwość przystąpienia do PPK

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 663799449