1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 15 marca 2021

Pracownik montażu- Łódź dzielnica Chojny

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jeśli masz doświadczenie na produkcji, szukasz stabilnego zatrudnienia mamy pracę idealną dla Ciebie. Aplikuj i dołącz do nas.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie- 3364zł brutto,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki oraz urlop wypoczynkowy),
  • pracę zmianową,
  • możliwość podniesienia kompetencji - system wewnętrznych szkoleń,
  • opiekę medyczną i kartę sportową OK System,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • opiekę konsultanta Randstad,
  • miłą atmosferę oraz czyste i ciche miejsce pracy.

zadania

  • montaż elementów z użyciem narzędzi,
  • obsługiwanie urządzeń do produkcji takich jak: nawijarki, prasy, testery automatyczne,
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
  • raportowanie efektów działań w systemie komputerowym.

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • zdolności manualnych,
  • obsługi komputera przynajmniej w stopniu podstawowym,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 659799485Zgłoś