Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 21 września 2021

Pracownik produkcji na 1 zmianę

  • 3 200 - 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Aktualnie nasz klient, międzynarodowa firma produkcyjna, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osób, pracowników na różne działy produkcyjne.

Praca w Ostaszewie.

Zadania:

- terminowe i dokładne wykonywanie czynności według zlecenia produkcyjnego;

- obsługę narzędzi takich jak wkrętarka, wiertarka;

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP;

Wymagania:

- zaangażowania;

- sumienności;

- dokładności;

- gotowości do podjęcia pracy fizycznej;

Oferta:

- umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośredniego;

- wynagrodzenie za etat 3200 – 4500 brutto + premie;

- pracę w systemie 1-zmianowym (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 6:00 do 14:00 + ewentualne nadgodziny;

- nagrody za polecenie nowego pracownika;

Oferta skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 686447952