1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Gliwice
  6. Praca za granicą - Bojków

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane September 15, 2020

Pracownik magazynu - owoce / warzywa

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gliwice, Śląskie

  • Kraj: Niemcy

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)

pilnie poszukuje:

BLISKO GRANICY - PRACA DLA PAR - PRACOWNIK MAGAZYNU - OWOCE + WARZYWA - €€€

Miejsce pracy: NIEMCY, LIPSK / DREZNO

BERYL JOB CENTER POSZUKUJE PRACOWNIKÓW DO PRACY NA TERENIE NIEMIEC

·        Praca idealna dla par z własnym samochodem

·        Praca blisko granicy

·        Stanowiska dostępne od 28. Września 2020 oraz 26. Października

·        J. Niemiecki nie jest wymagany! - €€€€

·        Ilość wakatów: 8

STANOWISKO: Pracownik magazynu - owoce / warzywa

OPIS STANOWISKA:

·        Kontrola jakości owoców i warzyw

·        Rozpaletowanie / rozpakowywanie

·        Sortowanie

·        Pakowanie towaru według zamówień kontrahenta

·        Proste prace magazynowe do przyuczenia

WYMAGANIA:

·        Chęci do pracy

·        Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

·        Własny samochód

OFERUJEMY:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

·        Zakwaterowania na terenie Niemiec

·        Wsparcie polskiego koordynatora

·        Wynagrodzenie zawsze na czas / €

·        Liczne premie i bonusy - system poleć pracownika

ID: 628651267Zgłoś