1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Łódzkie
  5. Magazynier - Radomsko
Dodane November 18, 2020

Pracownik Magazynu - Ontex Polska

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Radomsko, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jeśli szukasz nowych wyzwań, lubisz się rozwijać i poszukujesz firmy o unikalnej kulturze organizacyjnej dołącz do Ontex Polska. Nasza firma kieruje się zasadami etycznymi, opartymi na bezpieczeństwie, jakości i zadowoleniu klientów.

Zadania na stanowisku

• Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych i surowców

• Wystawianie dokumentów przy załadunku i rozładunku

• Dostarczanie surowców na linię

• Odbiór niezużytych surowców z linii

• Odbiór z linii oraz rozmieszczenie w magazynie nowych produktów

• Kontrola stanu samochodów obsługujących rozładunki i załadunki

Oczekiwania wobec kandydata

• Wykształcenie min. Zawodowe

• Znajomość SAP (zakres dla użytkownika skanera)

• Uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym  (UDT)

• Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie w pracę

• Umiejętność pracy w zespole

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

 4 – brygadowy

Oferujemy

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozruchu nowoczesnego zakładu produkcyjnego

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Realną szansę na awans w wyniku planowanej rozbudowy zakładu

• Pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

ID: 582702472Zgłoś
User avatar

Ontex Polska

Ostatnio online dziś o 11:57 AM

xxx xxx xxx