Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Operator wózka widłowego
  5. Operator wózka widłowego - Wielkopolskie
  6. Operator wózka widłowego - Czarnków
Dodane 18 stycznia 2022

Pracownik Magazynu / Meble VOX Czarnków, Wieleńska

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Czarnków, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Aktualnie do spółki Meble VOX poszukujemy Osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Lokalizacja: CZARNKÓW, UL. WIELEŃSKA

Opis stanowiska:

• Przyjmowanie, sprawdzanie oraz rozliczanie przyjmowanego i wydawanego towaru

• Dbanie o odpowiednie magazynowanie przyjmowanego towaru

• Sprawdzenie wydań towarów z magazynu oraz stanów magazynowych

• Zabezpieczenie magazynowanego i przewożonego towaru przed zniszczeniem lub uszkodzeniem

• Utrzymanie czystości oraz porządku na magazynie

Wymagania:

• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,

• Uczciwość i rzetelność,

• Odpowiedzialność za powierzone zadania

Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - mile widziane

Oferujemy:

• interesującą, dającą satysfakcję pracę w profesjonalnym zespole,

• bardzo dobre warunki pracy,

• możliwości rozwoju zawodowego,

• motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)

Administratorem danych jest Services VOX sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Czerwonaku (62-004) przy ul. Gdyńskiej 143, z którym można skontaktować się listownie pod wskazanym powyżej adresie lub elektronicznie na adres iod małpa vox.pl.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz uwzględnienia Państwa aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez administratora, jeżeli wyraziliście na to zgodę. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ID: 677333154
User avatar

Vox

Na OLX od marzec 2016
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?