Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Jelenia Góra
  6. Prace magazynowe - Centrum
Dodane 05 lutego 2024

Pracownik magazynu/kierowca

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Firma Lingemann istnieje od 1949 roku i specjalizuje się w indywidualnym zaopatrzeniu klientów przemysłowych, z którymi współpracuje skutecznie od wielu lat. Główna siedziba firmy mieści się w Niemczech. W roku 2008 utworzyliśmy spółkę córkę w Rumunii, a od 1 stycznia 2017 funkcjonuje polska filia.

Obecnie do swojego zgranego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWCA/ MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2024

Twój zakres obowiązków

  • dokładne sprawdzanie przyjmowanych towarów pod względem jakościowym i ilościowym

  • przyjmowanie i wydawanie zamówień z naszego magazynu

  • dostarczanie towarów do klientów

  • kontrola obiegu dokumentacji magazynowej

  • zaopatrywanie magazynu w towary oraz monitorowanie ich stanów w ilościach gwarantujących sprawne funkcjonowanie procesów produkcyjnych naszych Klientów

  • współpraca z działem handlowym – wsparcie w pozyskiwaniu ofert

  • obsługa systemu magazynowego PIO

  • przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów wewnątrzzakładowych

  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietów MS Office

Oferujemy:

- pracę TYLKO na 1 zmianę – 8.00-16.00 - od poniedziałku do piątku - WOLNE WEEKENDY!

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy na pełny etat jeśli sprawdzisz się po okresie próbnym 3 m-ce umowa zlecenie

- bardzo dobra atmosferę pracy – młody zespół

Nasze wymagania:

- wysoka kultura osobista

- znajomość pakietu MS Office

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność samodzielnej pracy

- uprawnienia UDT na wózek widłowy będą mile widziane

Jeśli uważasz że ta praca jest właśnie dla Ciebie wyślij swoje CV już dziś!

Lokalizacja

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 880640321

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?