1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane April 07, 2021

Pracownik magazynu Holandia - pakowanie, sortowanie palet

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rzeszów, Podkarpackie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

  • Kraj: Holandia

Opis

Przebywasz obecnie w Holandii i poszukujesz pracy?!

Mamy oferty właśnie dla Ciebie. Aplikuj już teraz!

oferujemy

pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team

najniższe opłaty za zakwaterowanie oraz ubezpieczenie

dojazdy do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)

wynagrodzenie w każdym tygodniu na Twoim koncie

stawka 12,47 euro brutto/h

zdobycie cennego doświadczenia w najbardziej renomowanych holenderskich firmach i naukę języków obcych

zadania

sortowanie paczek

załadunek i rozładunek palet

kontrola

oczekujemy

dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni

doświadczenie w pracy na magazynie jako dodatkowy atut

doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut

prawo jazdy kat. B mile widziane

Wszystko o pracy za granicą. Porady, oferty. Sprawdź naszą grupę na FB!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 669899057Zgłoś