1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Dolnośląskie
  5. Magazynier - Bystrzyca Kłodzka
Dodane January 13, 2021

Pracownik magazynu

  • 2 800 - 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bystrzyca Kłodzka, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma Tessa poszukuje pracowników na stanowisko Magazynier

Obowiązki : Załadunek i rozładunek towarów, Kontrolowanie stanów magazynowych Przyjmowanie dostaw (kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym), Uczestniczenie w inwentaryzacjach, Kontakt i współpraca z firmami kurierskimi, przewozowymi, Utrzymanie porządku na magazynie. Wymagania: Doświadczenie w pracy na magazynie,

Doświadczenie w pracy z dowolnym systemem magazynowym, Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej, Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, Umiejętność organizacji pracy, uczciwość, dokładność. Oferujemy: Szanse rozwoju zawodowego i możliwości awansu, Pracę w zgranym zespole, w którym panuje dobra atmosfera pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tessa sp. z o.o. z siedzibą we Wtórku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

ID: 651596988Zgłoś

Katarzyna

Ostatnio online dziś o 5:10 PM

xxx xxx xxx