Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Wielkopolskie
  5. Logistyka i zakupy - Gniezno
Dodane 26 stycznia 2022

Pracownik Magazynowy WESTWING - umowa o pracę, bez pośredników!

  • 4 100 - 4 400 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gniezno, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Misją Westwing jest inspirowanie i uczynienie każdego domu pięknym domem. Pragniemy przybliżyć cuda handlu elektronicznego w domu i mieszkaniu naszym ponad 1,5 milionowi aktywnych klientów w 11 krajach. W ciągu zaledwie 10 lat istnienia na rynku osiągnęliśmy ponad 433 mln euro rocznego przychodu. Co ważniejsze, szansa przed nami jest ogromna.

Zespół Westwing to sekret naszego sukcesu. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwania, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Czy myślisz, że to możesz być Ty?  Do realizacji naszej strategii rozwoju Europejskiego Centrum Logistycznego Westwing w Robakowie k/Poznania poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Magazynowy (m/f/d)

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za przyjmowanie towaru od dostawców, rozładunek towaru i rozlokowanie go na terenie magazynu oraz za pakowanie i kompletowanie zamówień dla naszych klientów.

Obowiązki:

  • Pakowanie produktów
  • Kompletacja zamówień
  • Praca ze skanerem
  • Rozładunek/ załadunek towarów
  • Sortowanie i klasyfikacja towarów
  • Analiza jakościowa zwróconych towarów w celu minimalizacji strat

Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy
  • Inicjatywa i odwaga w zgłaszaniu pomysłów usprawniających pracę
  • Gotowość do pracy fizycznej

To oferujmy:

  • Wynagrodzenie 4 100 - 4 400 zł brutto (w tym do 600 zł brutto premii)
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • System pracy dwuzmianowy (ranna i popołudniowa)
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe za 1 zł, dofinansowanie do kart MULTISPORT, smaczne, darmowe posiłki oraz kawa i herbata)
  • Zniżki na zakupy w Westwing nawet do 40%
  • Możliwy bezpłatny dojazd z Poznania, Środy Wielkopolskiej, Śremu, Kórnika i Gniezna
  • Dodatkowe bonusy za polecenie pracownika (od 1000 zł brutto!)
  • Możliwość rozwoju i udziału w rekrutacjach wewnętrznych

Lokalizacja: Robakowo koło Poznania

Osoba kontaktowa: Julia Walkowiak

Numer oferty: 1604

Zainteresowany?

Złóż zwoje CV przez kliknięcie w „Aplikuj teraz” (po przeniesieniu na nasz formularz wystarczy, że uzupełnisz jedynie zakładkę „Personal Information”, wpisując swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 684479561