Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 12:58

Pracownik Magazynowy/Produkcyjny- od zaraz

  • 3 200 - 4 350 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta:

Pracownika produkcyjnego/kompletacji zamówień

Praca na terenie Poznania (Podolany) lub Janikowa koło Poznania (darmowy transport z ronda śródka):

Oferujemy:

Wynagrodzenie:

  • Zmiany dzienne: 15,18 zł netto (na rękę), plus 150,00 netto premii frekwencyjno-uznaniowej, możliwość pracy w nadgodzinach w soboty (dodatkowo płatne).
  • Studenci: 18,30 zł brutto/netto (na rękę) plus 150,00 netto premii frekwencyjno-uznaniowej, możliwość pracy w nadgodzinach w soboty (dodatkowo płatne).

Spotkanie rekrutacyjne przed podjęciem pracy (obowiązkowe)

Szkolenie BHP (obowiązkowe)

Zakres obowiązków:

  • Konfekcjonowanie produktów,
  • układanie oraz pakowanie produktów
  • obróbka komponentów
  • proste czynności montażowe
  • inne działania pomocnicze na wydziałach produkcji

Wymagania:

  • Dyspozycyjność,
  • Chęci do pracy,

Dodatkowe informacje: Umowa zlecenie ze wszystkimi składkami, praca stała- nie na chwilę, dzienne zmiany (poniedziałek-piątek),

Możliwość przejścia po kilku miesiącach na umowę o pracę

Firma zapewnia odzież roboczą. Szkolenie wprowadzające jest obowiązkowe, odbędzie się po spotkaniu w naszym biurze rekrutacyjnym.

Nie wymagamy doświadczenia!

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS.

Spotkania rekrutacyjne będą odbywały się codziennie w godzinach 9:00-16:00 w naszym biurze na ul. Bułgarskiej 63 w Poznaniu.

ID: 687303482
User avatar

Iwona

Na OLX od czerwiec 2013

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?