1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Warmińsko-mazurskie
  6. Magazynier - Mikołajki

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 25 kwietnia 2021

Pracownik Magazynier

  • 2 800 - 3 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Mikołajki, Warmińsko-mazurskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

ROL-MIK to renomowany dystrybutor środków do produkcji rolnej, takich jak: nawozy, środki ochrony roślin, produkty dla zwierząt, nasiona, materiał siewny, pasze . Działamy na terenie województwa Warmii i Mazur i częściowo Podlasia. Firma ROL-MIK istnieje od 2005r i posiada punkty handlowe w Gołdapi, Giżycku, Mikołajkach i Mrągowie.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na następującym stanowisku:

PRACOWNIK MAGAZYNU - MAGAZYNIER

Miejsce pracy Mikołajki

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie dostaw,
  • Odpowiednie zabezpieczanie towarów i ich składowanie,
  • Kontrola jakościowa i ilościowa dostaw,
  • Inwentaryzacja stanów magazynowych,
  • Rozkładanie towaru,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Dbanie o poprawne stany magazynowe,

Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu na pełen etat,
  • pracę w godzinach 8:00-16:00,
  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego,
  • praca w polskiej firmie z 15-tetnim stażem.

Prosimy o przesyłanie CV na adres biuro(małpa)rolmik.pl.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Rafał

Na OLX od czerwiec 2014

xxx xxx xxx

ID: 667941018Zgłoś