Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Włochy
Dodane 01 grudnia 2022

Pracownik Logistyki - Magazynier

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Do magazynu Play w Warszawie poszukujemy Pracownika Logistyki – Magazyniera

Twoje zadania:

  • Kompletacja wysyłek zgodnie z zamówieniem
  • Załadunek i rozładunek transportów
  • Kontrola zgodności dostawcy i odbiorcy zgodnie z dokumentacją przewozową
  • Kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów
  • Transport wewnętrzny towarów w magazynie

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie min. średnie lub zawodowe
  • Lubisz pracę w zespole
  • Cechuje Cię odpowiedzialność, uczciwość i dyspozycyjność
  • Masz znajomość systemów klasy WMS, ERP będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózki widłowe

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Premia roczna
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 774471653