1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oleśnica
  7. Obsługa produkcji - Oleśnica
Dodane April 06, 2021

Pracownik kuźni - nowoczesne warunki i możliwość nauki, do 4000 zł/br!

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Oleśnica, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Bądź kowalem swojego losu i pracuj na najnowocześniejszej kuźni w Polsce!

Naucz się z nami obróbki metali i kucia precyzyjnego!

Stabilne zatrudnienie w największej firmie z branży automotive w regionie!

Lokalizacja: Oleśnica

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez agencję Randstad - płatne urlopy, L4, opłacone wszystkie składki
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: od 3813 złotych brutto
  • atrakcyjny dodatek nocny - 25% stawki godzinowej
  • możliwość dodatkowego zarobku w weekendy
  • pakiet benefitów, a w nim prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżki

zadania

  • kucie precyzyjne elementów stalowych
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej

Zainteresowała Cię oferta - aplikuj!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 666414772Zgłoś