Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Śląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Sosnowiec
Dodane 17 stycznia 2022

Pracownik kuchni / Pracownik obsługi klienta

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Sosnowiec, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

PRACOWNIK KUCHNI / PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Sosnowiec, ul. Inwestycyjna 19

Restauracja pracownicza

Praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli w godz. 6.15 - 14.15 / 19.00 - 3.00 (praca po 5 dni w tygodniu)

Opis stanowiska:

• Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.

• Dbanie o jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

• Nakładanie i wydawanie posiłków.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie - umowa zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę

• System bonusowy powiązany z osiąganymi przez jednostkę wynikami

• Szkolenia wewnętrzne, szczególnie w ramach wewnętrznej Akademii Szefów Kuchni

• Przyjazną atmosferę pracy.

• Bezpłatne posiłki pracownicze.

• Po okresie próbnym dostęp do większej ilości benefitów m.in. opieki medycznej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 727447950