Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Zabrze
Dodane 12 września 2022

Pracownik gospodarczy Zabrze

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zabrze, Śląskie

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Opis

Firma Skarem Sp. z o.o. specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony osób i mienia oraz usług porządkowo- czystościowych zatrudni osobę na stanowisko pracownika gospodarczego w na terenie Zabrza.

Obowiązki na stanowisku:

  • utrzymanie w czystości i porządku terenu wokół budynków(koszenie trawy, zamiatania itp.)
  • dbałość i pielęgnacja terenów zielonych /trawniki, rośliny
  • dbałość i konserwacja narzędzi pracy

Oczekujemy:

  • orzeczenia o niepełnosprawności - warunek konieczny
  • dyspozycyjności
  • dokładności i skrupulatności w wykonywaniu pracy
  • systematyczności oraz dobrej organizacji pracy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • stabilną pracę na umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • terminową realizację świadczeń zawartych w umowie
  • możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację

Osoby z grupą o niepełnosprawności mogą ubiegać się o dofinansowania (m.in. leki, dojazdy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV wraz z klauzulą: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej* / i przyszłych* rekrutacji *niepotrzebne skreślić

ID: 772650570

Agata

Member Since lipiec 2015
Ostatnio online dziś o 12:20

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?