1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Mazowieckie
  5. Magazynier - Warszawa
  6. Magazynier - Bemowo
Dodane 13 kwietnia 2021

Pracownik gospodarczy z UDT na wózki widłowe Warszawa

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Twój zakres obowiązków:

przyjmowanie/wydawanie materiałów na/z magazynu pilnowanie stanów magazynowych podstawowe remonty używanego sprzętu kontrola nad stanem BHP, w razie uchybień zgłaszanie ich brygadziście pomoc doraźna na magazynie w razie L4, urlopów etc. innych pracowników

Mile widziane:

wykształcenie: zawodowe/średnie techniczne doświadczenie na podobnym stanowisku umiejętność pracy z ludźmi dbałość o szczegóły komunikatywność, terminowość i sumienność

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku gruntowne wdrożenie w obowiązki różnorodność zadań oraz rozwój zawodowy możliwość awansu Na dokumentach aplikacyjnych proszę wpisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych, do celów rekrutacji prowadzonych przez WC Serwis sp. z o.o. Sp. komandytowa*

ID: 661995075Zgłoś
User avatar

Barbara

xxx xxx xxx