1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Bemowo
Dodane 13 kwietnia 2021

Pracownik gospodarczy Warszawa

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa porządkowa
  • podstawowe remonty używanego sprzętu
  • kontrola nad stanem BHP, w razie uchybień zgłaszanie ich brygadziście
  • pomoc doraźna na magazynie w razie L4, urlopów etc. innych pracowników

Mile widziane

  • wykształcenie: zawodowe/średnie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • dbałość o szczegóły komunikatywność, terminowość i sumienność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • gruntowne wdrożenie w obowiązki
  • różnorodność zadań oraz rozwój zawodowy
  • możliwość awansu

Na dokumentach aplikacyjnych proszę wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych, do celów rekrutacji prowadzonych przez WC Serwis sp. z o.o. Sp. komandytowa*

ID: 661997217Zgłoś
User avatar

Barbara

xxx xxx xxx