Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Grzegórzki
Dodane 23 czerwca 2022

Pracownik gospodarczy w hotelu z orzeczeniem - Kraków Centrum

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Książeczka sanepidowska

Opis

Probet Sp. z o.o. . Aktywnie i z sukcesem wspieramy aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze: pracownik gospodarczy w hotelu

MILE WIDZIANE OSOBY MŁODE Z UKOŃCZONYM HOTELARSTWEM

Praca: Mory, ul. Poznańska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie drobnych napraw i konserwacji,
  • uzupełnienia wyposażenia pokoi o pościel, ręczniki, kosmetyki, akcesoria higieniczne,
  • utrzymanie porządku powierzchni wspólnych
  • współpraca z pokojowymi w zakresie dostarczanie bielizny pościelowej do i z prania,
  • utrzymanie porządku terenu zewnętrznego
  • wykonywanie drobnych prac związanych z utrzymaniem porządku na zewnątrz budynku, koszenie, odśnieżanie

WYMAGANIA:

  • przesłanie CV
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa kosiarki
  • język angielski min. podstawowy
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • gotowość podjęcia pracy
  • WYMAGANA KSIĄŻECZKA SANEPID

OFERUJEMY:

  • możliwość pracy w renomowanym hotelu z możliwością awansu zawodowego
  • umowę o pracę na cały etatu
  • wynagrodzenie od 2 500 + darmowe posiłki - śniadanie i obiad kuchni hotelowej
  • praca od pon. do pt. w godz.7.00.00 do 15.00,
  • zwrot kosztów dojazdu własnym samochodem

Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku .

Anna tel mobile: 78*******33

INFORMACJA RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r (RODO), informujemy, iż Administratorstwem Pani/Pana danych osobowych będą Spółki: 1. Probet Pro sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/2 tel.32/705-08-01; Probet Group S.A., Probet sp. z o.o., Probet Usługi sp. z o.o., Raffen sp. z o.o. z siedzibą w: Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/1tel. 32/705-08-01 2. Współorganizatorzy powołali Inspektora Ochrony Danych . W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych proszę się z nim skontaktować : tel. 57*******06- , adres mail. iod[ ]probet.info.pl 3. Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z pozyskaniem kandydata na pracownika i umówieniem go na spotkanie z przedstawicielami Współadministratora lub Zleceniodawcy, z którym Współorganizatorzy podpisali stosowne zlecenie( art. 6 ust.1 lit. b RODO ) 4. Współorganizatorzy będą przetwarzali Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych procesach rekrutacyjnych pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę ( art.6 ust. 1 lit. a RODO ), 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 m-cy lub niezwłocznie zniszczone po otrzymaniu informacji o zatrudnieniu u Zleceniodawcy. Dobrowolnie wyrażoną zgodę można zawsze cofnąć. 6. Dane osobowe nie będą transferowane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 7. Przysługuje Pani/Panu prawo: a) dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem jeżeli przetwarzanie danych zwykłych ( art. 6 ust. 1 lit.a RODO ) lub szczególnej kategorii ( art. 9 ust. 2 lit. a RODO ) b) wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych c) podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w procesie rekrutacji d) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

UWAGA

Osoby które wysyłają swoje CV jak również t , które są zainteresowane udziałem w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji”

.Kandydaci, którzy przesłali swoje CV bez powyższej klauzuli nie będą mogli brać udziału rekrutacji. Aplikacji, formularz CV nie zwracamy. Informujemy, iż osobiście kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

ID: 760223251

Ania K

Member Since sierpień 2015
Ostatnio online dziś o 10:40

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?