Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Łódź
  6. Sprzątanie - Widzew
Dodane 03 grudnia 2021

Pracownik gospodarczy - utrzymanie czystości - jedna lokalizacja

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Szanowni Państwo,

Firma PRECIMET H.C.E. Sp. z o.o. to polska, rodzinna firma działająca nieprzerwanie od blisko 30 lat.

Aktualnie, w związku ze zbliżającą się emeryturą naszej drogiej Ani poszukujemy Pani do pracy na stanowisku: Pracownik gospodarczy - utrzymanie czystości.

Miejsce pracy: Łódź, ul. Pomorska 555 (okolice Nowosolnej).

System pracy: 3/5 etatu, elastyczny, od poniedziałku do piątku

Podstawowe obowiązki:

  • utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych i socjalnych, w tym mycie okien, toalet, kabin prysznicowych,
  • utrzymanie czystości w halach produkcyjnych,
  • dbanie o rośliny ozdobne wewnątrz budynków i na terenie firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dokładność i dyscyplina pracy,
  • dbałość o mienie firmy.

Zapewniamy:

  • stałą umowę o pracę stabilnej i rozwijającej się firmie z polskim kapitałem,
  • dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze,
  • przejrzyste warunki wynagrodzenia,
  • dofinansowanie do karty Multi Sport,
  • parking na terenie firmy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesłanie swojego CV za pośrednictwem serwisu OLX oraz dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

ID: 711383137
User avatar

Adam

Na OLX od październik 2014

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?