1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Inowrocław

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 09 czerwca 2021

Pracownik gospodarczy Piekuś

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

33 lata na polskim rynku, 31 sklepów firmowych, 2 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Oczekujemy:

·      Zaangażowania i chęci do pracy

·      Samodzielność i sumienności w wywiązywaniu się z powierzonych zadań

·      Odpowiedzialności

·      Dyspozycyjności

Twoje zadania:

·      Wykonywanie prac konserwacyjnych, jak malowanie drzwi i okien, malowanie poręczy, ogrodzeń, itp.

·      W okresie zimowym: odśnieżanie i usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych, a także posypywanie ich solą i piaskiem

·      Utrzymywanie czystości na powierzchniach ścian, sufitów

·      Utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym

Zapewnimy Tobie:

·      Umowę o pracę

·      Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową

·      Premię od zysku z uwzględnieniem 100% obecności

·      Dodatek finansowy na święta i paczki świąteczne

·      Dodatkowe ubezpieczenie na życie

·      Opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę

·      Deputaty w postaci pączków i rogali

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

Piekarnia Cukiernia Piekuś

Na OLX od styczeń 2014
ID: 678686162