1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Opolskie
  5. Sprzątanie - Opole

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 29 kwietnia 2021

Pracownik gospodarczy Krapkowice

  • 2 800 - 3 300 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Opole, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Krapkowice

Opis stanowiska:

  • koszenie terenów zielonych,
  • cięcie żywopłotów,
  • dbanie o tereny zielone - plewienie, podlewanie, przycinanie roślin, prace porządkowe.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • chęć do pracy,
  • systematyczność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie 2800 zł brutto/ miesiąc + do 500 zł premii.

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

Outworking

Na OLX od kwiecień 2012

xxx xxx xxx

ID: 670120623