Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Biskupice Podgórne
Dodane 13 stycznia 2022

Pracownik gastronomii - Biskupice Podgórne

  • 21,50 - 24 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Biskupice Podgórne, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

Opis

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Obecnie do nowo otwieranej restauracji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA / POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k./Wrocławia (restauracja pracownicza)

Praca zmianowa od poniedziałku do piątku (po 8h lub 12h w ramach godz. 6.00-19.00)

Opis stanowiska:

• Pomoc w przygotowaniu potraw zgodnie ze standardami firmy (kanapki, sałatki, desery)

• Nakładanie i wydawanie posiłków,

• Rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej

• Dbanie o jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

• Umowę zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie.

• System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami

• Szkolenia wewnętrzne.

• Przyjazną atmosferę pracy.

• Bezpłatne posiłki pracownicze.

• Pakiet benefitów po okresie próbnym: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Dlaczego prosimy o ocenę oferty?
ID: 729573788