Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 19 lutego 2024

Pracownik fizyczny- Magazyn Niemcy

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

BELIANI to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim (m.in. otwarciem nowych magazynów) poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Wietzendorf (Niemcy)

Zachęcamy do aplikowania osoby z doświadczeniem wyższym niż wymagane - przekażemy CV bezpośrednio do Managera z możliwością zatrudnienia na stanowisko adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę - stabilne zatrudnienie!

  • Darmowy dojazd

  • Darmowe zjazdy na weekendy do Szczecina

  • Zakwaterowanie

  • Możliwość zrobienia uprawnień na sztaplarkę oraz prawo jazdy kat. E do kat. B - na koszt firmy!

  • Elastyczny system pracy, umożliwiający częste zjazdy do Polski, praca w systemi 4/1, 5/1, 6/1

  • Zniżki na zakup mebli z naszego sklepu

  • Możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej

Zapewniamy zakwaterowanie - warunki mieszkaniowe:

  • Pokoje 1-2 osobowe

  • Pełne wyposażenie - kuchnia, łazienka, pokoje

  • WIFI

  • Podstawowe środki do utrzymania czystości

  • Koszty mediów po naszej stronie

  • Bezpłatny dojazd z miejsca zamieszkania do pracy

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek kontenerów z meblami

  • Obsługa skanera

  • Rejestrowanie, konfekcjonowanie, pakowanie

Oczekujemy:

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Odpowiedzialności

  • Zaangażowania w powierzone Ci zadania

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia na wózki widłowe

Kliknij przycisk "Aplikuj" i dołącz swoje CV!

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia dziękujemy!

Lokalizacja

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 855798250

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?