2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kujawsko-pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Osielsko
Dodane 21 marca 2024

OGRODNIK / Pracownik fizyczny / dla kobiet

Lokalizacja

Osielsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Aktualnie poszukujemy kobiety zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik fizyczny

Miejsce pracy - Bydgoszcz, Osielsko i okolice, Tarkowo Górne, Inowrocław

Zakres obowiązków:

* zakładanie ogrodów oraz terenów zielonych

* drobne prace brukarskie (dotyczy mężczyzn)

* prace ziemne (dotyczy mężczyzn)

* wykonywanie nasadzeń roślin, pielenie, koszenie trawników

Wymagania:

* (mile widziane) doświadczenie w zakładaniu i pielęgnacji ogrodów, terenów zielonych

* prawo jazdy kat. B (mile widziane)

* sprawność fizyczna

* zapał do pracy

Oferujemy:

* umowę o pracę na pełen etat po 3 miesięcznym okresie próbnym

* świadczenia socjalne

* pracę w zgranym zespole.

Jeżeli nie masz doświadczenia, a spore chęci do pracy, nie rezygnuj z oferty.

Zapraszamy do kontaktu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na maila lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Osielsko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osielsko
ID: 621694945